Specjalista ds. zaopatrzenia i rozliczeń inwestycji budowlanych

GP People Sp. z o.o.O firmie

5 500‐6 500 zł brutto / mies.
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Po drodze nam z osobami, dla których szklanka jest do połowy pełna i mają apetyt napełnić ja po brzegi. Szukamy osób, które wiedzą jak ważne jest budowanie relacji z ludźmi. Jeśli negocjacje i rozliczenia projektów to to czym chcesz się zajmować zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Nasz klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie na poziomie 5500 brutto oraz premię miesięczną uzależnioną od zysku na projektach
  • prace w stałych godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku
  • realną możliwość awansu w strukturach firmy
  • dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego oraz ubezpieczenia grupowego
  • niezbędny pakiet narzędzi: komputer, telefon służbowy, auto do celów służbowych
  • dużą samodzielność w zakresie zleconych zadań

Czekają na Ciebie następujące zadania:

  • poszukiwanie i zamawianie materiałów oraz usług sprzętowych w ramach prowadzonych inwestycji budowalnych na terenie woj. śląskiego
  • dobór odpowiednich materiałów i dostawców na podstawie analizy finansowej oraz dokumentacji technicznej
  • ustalanie, negocjowanie warunków handlowych jak i współpraca z dostawcami
  • ścisła współpraca z kosztorysantem w ramach weryfikacji zamawianych materiałów oraz usług
  • kontrola zgodności dostarczonych usług i materiałów w stosunku do zamówienia/ zlecenia/umowy
  • rozliczanie realizowanych inwestycji pod względem ilościowym i kosztowym we współpracy z kierownikiem budowy
  • dysponowanie gospodarką materiałową i sprzętową firmy
  • przygotowywanie zestawień i rozliczeń realizowanych projektów

Szukamy Ciebie jeśli:

  • posiadasz wykształcenie min. techniczne w profilu budowlanym [warunek konieczny], mile widziane wyższe kierunkowe: budownictwo
  • znasz rysunek techniczny oraz ms office [warunek konieczny]
  • posiadasz doświadczenie w zakupach, w tym negocjacjach cenowych
  • cechują Cię zdolność analitycznego myślenia, dokładność i terminowość
  • dobrze czujesz w pracy zespołowej i stawiasz na komunikacje i relacje z ludźmi
  • mile widzianym elementem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy oraz znajomość zagadnień zamówień publicznych
  • a dodatkowo będzie nam miło jeśli sporządzałeś/aś kosztorysy ofertowe i podwykonawcze
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy