Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia i transportu

PPHU „MALINEX” RYSZARD MALINOWSKIO firmie

  • Łęczna

    Łęczna, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie, planowanie i realizacja zaopatrzenia w zakresie materiałów do produkcji, realizowanie wszystkich etapów procesu zakupów

  • rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia

  • kontrola faktur zakupowych i innych dokumentów księgowych

  • koordynacja transportów, nadzór nad jakością i terminowością dostaw

  • prowadzenie dokumentacji transportowej i zakupowej

  • organizacja i analiza procesów zakupowych, transportu i sprzedaży, optymalizacja kosztów

  • pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwijanie współpracy handlowej z istniejącymi klientami

  • obsługa zamówień

  • fakturowanie

Podział czasu pracy
60%

kalkulacja, przygotowanie/zbieranie ofert

20%

kontakt z klientami

20%

przygotowanie dokumentacji/fakturowanie

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie (uzyskane w ostatnich 3 latach) w pracy na podobnym stanowisku (w dziale handlowym, dziale zakupów, transportu)

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych i znajomość procesów zakupowych

  • umiejętność obsługi programów Outlook, Word i Excel w stopniu dobrym

  • podstawowa znajomość systemu programów do fakturowania i prowadzenia magazynu produktów

  • wykształcenie, kierunki związane z handlem lub logistyką oraz mile widziana znajomość języka

  • doskonała organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,

  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi we wszystkich fazach pozyskania zamówień,

  • wspieranie innych działów jak również pracowników przy projektach

  • umiejętność pracy w stresowych sytuacjach i szybko zmieniających się okolicznościach, umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność,