Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Wyceny

Farmacol S.A. O firmie

Farmacol S.A.

Szopienicka 77

Katowice

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą
sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Opis stanowiska:

  • Obsługa zamówień towarowych u dedykowanych dostawców,
  • Bieżąca kontrola i analiza stanów magazynowych,
  • Utrzymywanie optymalnego poziomu rotacji towarów,
  • Weryfikacja zamówień pod kątem zapisów w umowach z dostawcami,
  • Wycena towaru,
  • Współpraca z działami Grupy Kapitałowej Farmacol w zakresie realizowanych projektów i działań marketingowych, sprzedażowych i zakupowych,
  • Uzgadnianie z dostawcami warunków rozliczeń i zwrotów towarów,
  • Monitorowanie braków i jakości dostaw.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) – warunek konieczny,
  • Dobre umiejętności organizacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność oraz rzetelność,
  • Znajomość systemu SLIM 4 lub podobnych systemów dedykowanych do realizacji zamówień towarowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Dodatkowe benefity w postaci pakietu medycznego, pakietu sportowego oraz ubezpieczenia na życie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy