Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Zakupów

Demi Co. P.WO firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Demi Co. to polska firma produkcyjna branży meblowej z 30 letnią tradycją zarówno na rynku rodzimym jak i rynkach zagranicznych z siedzibą w Ligocie w Katowicach. W związku ze stałym wzrostem produkcji oraz licznymi inwestycjami poszukujemy ambitnych kandydatek/ów, którzy są zainteresowani zdobywaniem doświadczenia zawodowego i rozwojem swoich kompetencji.

Opis Stanowiska:

  • Obsługa zamówień towarowych u dedykowanych dostawców,
  • Zaopatrywanie Produkcji i Magazynu w niezbędne surowce i komponenty
  • Optymalizacja kosztów zakupów poprzez negocjacje z dostawcami, szukanie alternatywnych dostawców,
  • Bieżąca kontrola i analiza stanów magazynowych,
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i analiz
  • Weryfikacja zamówień pod kątem zapisów w umowach z dostawcami,
  • Współpraca z innymi działami w zakresie realizowanych projektów i działań produkcyjnych, sprzedażowych i zakupowych,
  • Uzgadnianie z dostawcami warunków rozliczeń i zwrotów towarów,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doskonała organizacja pracy i dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra komunikatywność, umiejętności prowadzenia rozmów i negocjacji handlowych
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel) – warunek konieczny,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Odpowiedzialność oraz rzetelność,

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w firmie rodzinnej
  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu

Ogłoszenie archiwalne