Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Zakupów

POLMER Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POLMER Sp. z o.o.

Wrocław

POLMER Sp. z o. o to producent z branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dzięki dobrze wykwalifikowanemu zespołowi pracowników skutecznie wdrażamy nowoczesne technologie i staramy się sprostać potrzebom naszych Klientów.  W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zamówienia detali u poddostawców na podstawie zamówień Klienta
  • Kontrolowanie poziomu zapasów surowców i półproduktów
  • Zamówienia opakowań, półproduktów, komponentów oraz surowców w oparciu o plan produkcyjny i zamówienia Klientów
  • Kontrola terminowości dostaw zamawianych produktów
  • Aktualizacja cen i warunków w systemie
  • Dostarczanie danych o cenach surowców do nowych zapytań ofertowych
  • Nadzór nad poprawną współpracą z dostawcami wraz z prowadzeniem spraw reklamacyjnych
  • Negocjacje cenowe
  • Poszukiwanie i wybór dostawców
  • Weryfikacja faktur zakupowych pod kątem zgodności z zamówieniem i dokumentami dostawy
  • Stały kontakt i współpraca z innymi działami w celu realizacji planu produkcyjnego
  • Utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami i dostawcami
  • Kontrolowanie realizacji długoterminowego planu zakupów
  • Dokonywanie oceny dostawców oraz przeprowadzanie audytów
  • Aktualizacja danych w systemie

Wymagania:

  • Doświadczenia w Dziale Zakupów w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • Umiejętności analitycznych
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Pracę firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, nastawionej na rozwój pracowników, ceniącej kreatywność pracowników
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji, zdobywanie nowych uprawnień
  • Umowę na zastępstwo z możliwością przedłużenia
  • Pakiet benefitów

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zaznaczoną w temacie nazwą stanowiska, klikając:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Polmer Sp. z o.o.. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowana o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne