Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia i zamówień

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie

    Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie pełni funkcję spółki dominującej w Podatkowej Grupie Kapitałowej. Od 2016 roku jest właścicielem i operatorem Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów, który zajmuje się utylizacją odpadów komunalnych wraz z odzyskiem energii elektrycznej i cieplnej.

    Obecnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko

    w Krakowskim Holdingu Komunalnym S.A., Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów:

    Miejsce pracy: Kraków
    Numer referencyjny: 2/DS1/2018

    Zakres zadań:

    • planowanie, organizacja i realizacja procesu zakupów towarów zgodnie z założoną strategią Spółki
    • terminowa realizacja zamówień zgłaszanych przez odpowiednie komórki merytoryczne
    • monitorowanie, kontrola i analiza stanu magazynowego, uzupełnianie zapasów
    • bieżący kontakt z dostawcami
    • poszukiwanie nowych, alternatywnych źródeł zaopatrzenia
    • kontrola i obsługa dostaw w zakresie ilości, jakości, ewidencji, weryfikacja kosztowa
    • prowadzenie spraw związanych z reklamacjami
    • prowadzenie i dokumentacja postępowań przetargowych w trybie ustawy prawo zamówień publicznych, w tym przede wszystkim przestrzeganie wszelkich terminów, przygotowywanie odpowiedzi na zapytania, odwołania, protesty, skargi
    • przygotowanie w uzgodnieniu z merytorycznymi pracownikami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia wraz z ogłoszeniem o zamówieniu oraz wysyłanie ich do publikacji
    • prowadzenie prac, organizowanie i udział w komisjach przetargowych
    • przygotowywanie informacji do Urzędu Zamówień Publicznych
    • przygotowywanie projektów umów z kontrahentami w zakresie realizowanych zadań

    Oczekiwania:

    • wyższe wykształcenie, preferowany profil ekonomiczny, handlowy, techniczny
    • 2-letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku związane z gospodarką magazynową, surowcową, zaopatrzeniem
    • prawo jazdy kategorii B
    • umiejętność działania w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
    • umiejętność pracy w grupie i organizacji pracy własnej
    • biegła znajomość języka polskiego
    • znajomość ustaw: Prawo zamówień publicznych, Kodeks postępowania administracyjnego

    Oferujemy:

    • stabilne i atrakcyjne warunki pracy
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji
    • szansę zdobycia unikalnego doświadczenia zawodowego

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające wymagania prosimy o przesłanie w terminie do 22 kwietnia 2018 rCV i listu motywacyjnego, za pomocą przycisku aplikuj teraz.

     Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"