Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zaopatrzenia i Zapasu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 07.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pracuj w OBI ...bo warto!

    Do nowego marketu w Krakowie poszukujemy: Specjalista ds. Zaopatrzenia  Zapasu

    Miejsce pracy: Kraków - 072 Kraków/delta

    Zakres obowiązków:

    • Sprawdzanie i zapewnianie dostępności towarów w określonych grupach towarowych pod względem ilości
    • Działania administracyjne związane ze zleceniami i zamówieniami towarów
    • Stała kontrola realizacji zamówień
    • Ścisła współpraca z kierownictwem Działów Sprzedaży oraz Działu Przyjęcia Towaru
    • Kontakt i współpraca z dostawcami

    Oczekiwania wobec kandydata:

    • Doświadczenie na stanowisku związanym z zamówieniami artykułów
    • Znajomość asortymentu marketów budowlanych i wyposażenia wnętrz
    • Wiedza na temat gospodarki towarowej
    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Umiejętność obsługi komputera na poziomie bardzo dobrym
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Sumienność i odpowiedzialność

    Oferujemy:

    Ponadto:

    • wyjścia integracyjne
    • przewidywalny grafik pracy
    • odzież roboczą
    • przyjazną atmosferę
    • wyprawki szkolne

    FacebookPinterestInstagram
    AplikujObi