Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

VALVEX S.A.

  • Jordanów

    Jordanów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości dostaw materiałów i surowców wymaganych do procesów produkcyjnych,

  • Składanie zamówień u dostawców oraz nadzór nad procesem ich realizacji,

  • Kontrolowanie kompletności, jakości i terminowości realizowanych dostaw,

  • Analiza cen materiałów oraz kontrola warunków współpracy z dostawcami,

  • Poszukiwanie nowych dostawców oraz negocjowanie warunków współpracy z dostawcami,

  • Monitorowanie stanów magazynowych,

  • Optymalizacja kosztów transportu i dostaw w podległym obszarze,

  • Weryfikacja dokumentów związana z zakupami (zamówienia, zlecenia, faktury),

  • Analiza rynków, trendów cenowych, poszukiwanie możliwości obniżania kosztów zakupów,

  • Przygotowanie raportów, analiz i zestawień.

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia w dziale zaopatrzenia, logistyki lub pokrewnym,

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: logistyka, handel, ekonomia,

  • Praktyczna wiedza z zakresu logistyki i zaopatrzenia,

  • Umiejętność obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym,

  • Znajomość języka angielskiego m.in. na poziomie B2,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

  • Kreatywność w działaniu, odpowiedzialność,

  • Umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu,

  • Systematyczność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji,

  • Pracę z dużą dozą samodzielności i odpowiedzialności w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,

  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, bogaty pakiet socjalny.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

VALVEX S.A.

Valvex S.A. to czołowy producent armatury sanitarnej i instalacyjnej do sieci domowej. Niemal 100-letnie doświadczenie w produkcji armatury, własny dział konstrukcyjny i technologiczny, wysoko wykwalifikowana kadra oraz nowoczesny park maszynowy stawiają firmę Valvex wśród najlepszych w branży. Jeżeli bliski jest Ci rozwój zawodowy oraz praca w oparciu o profesjonalizm i wartości, dołącz do nas - zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy