Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Blumenbecker Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z dostawcami w zakresie wysyłki zamówień, realizacji, ich terminowości oraz przyjmowanie reklamacji,

  • Poszukiwanie nowych dostawców do współpracy,

  • Współpraca z innymi działami w procesie produkcyjnym,

  • Nadzór nad integralnością i aktualnością danych w module zaopatrzeniowym w systemie informatycznym ERP,

  • Sporządzanie analiz, zestawień w zakresie bieżących zadań i ich raportowanie przełożonemu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane wyższe),

  • Doświadczenie zawodowe w podobnym zakresie pracy (minimum 1 rok),

  • Podstawowa obsługa komputera,

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej średniozaawansowanym,

  • Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych,

  • Zaangażowanie oraz sumienność w pełnieniu obowiązków,

  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy,

  • Punktualność, dokładność, samodzielność.

  • Miejsce zamieszkania Katowice lub najbliższa okolica

To oferujemy

  • Pracę na umowę o pracę w stabilnej międzynarodowej firmie,

  • Dobre warunki pracy,

  • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie całego działu

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

Blumenbecker Polska Sp. z o.o.

Blumenbecker Polska Sp. z o.o. to wiodący dostawca usług i produktów z zakresu elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Nasza firma specjalizuje się w prefabrykacji szaf i pulpitów sterowniczych oraz rozdzielnic elektrycznych. Od ponad 16 lat zapewniamy stabilne zatrudnienie naszym pracownikom.

Przewiń do profilu firmy