Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

ZM SILESIA SA

  • Konduktorska 8, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Konduktorska 8

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe prowadzenie procesu zaopatrzenia w części zamienne do maszyn i urządzeń, materiały pomocnicze do produkcji oraz materiały nieprodukcyjne,

  • negocjacje cen i warunków dostaw/współpracy,

  • sporządzanie zapytań ofertowych, protokołów wyboru, zamówień lub umów, protokołów odbioru lub reklamacji,

  • przyjmowanie towaru do magazynu, sprawdzanie zgodności z zamówieniem/umową,

  • analizowanie stanu zapasów magazynowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki techniczne,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 2 letnie,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość systemów ERP będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,

  • wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,

  • system szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego,

  • dopłatę do prywatnej opieki medycznej,

  • świadczenia z zfśs.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

ZM SILESIA SA, firma o ponad 170-letniej tradycji, ekspert i lider w zakresie przetwórstwa metali nieżelaznych, będąca jedynym w Polsce producentem blach i taśm cynkowo-tytanowych oraz drutu cynkowego, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. zaopatrzenia.

Przewiń do profilu firmy

GRUPA BORYSZEW

Grupa Boryszew to jedna z największych, notowanych na giełdzie polskich grup przemysłowych o zasięgu międzynarodowym. Zatrudniamy ponad 9000 osób w 14 krajach, na 4 kontynentach. Jesteśmy dumni z naszego ponad 100-letniego doświadczenia. Jako odpowiedzialny i solidny pracodawca, nie boimy się odważnych rozwiązań.

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.