Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Damen Shipyards Koźle Sp. z o.o.

Stoczniowców 2

Kędzierzyn-Koźle

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie wszelkich spraw związanych z zaopatrzeniem przedsiębiorstwa w materiały hutnicze, BHP (środki ochrony osobistej pracowników), urządzenia oraz pozostałe materiały niezbędne do prawidłowego działania Spółki,

  • dbanie o dostarczanie materiałów odpowiedniej jakości wraz z wymaganymi świadectwami i atestami,

  • nadzorowanie i wykonywanie wszystkich czynności związanych z dokonywaniem odpraw celnych,

  • kontrola dostaw w oparciu o dokumentacje przychodową oraz prowadzenie spraw reklamacyjnych przy dostawach niezgodnych z zamówieniami,

  • wystawianie przepustek materiałowych, dowodów WZ i dowodów OT,

  • kontrola zużycia materiałów, zgodnie z posiadaną dokumentacją.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane materiałoznawstwo lub metaloznawstwo),

  • samodzielność w działaniu,

  • sumienność, dobra organizacja własnej pracy,

  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientem,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość MS Office.

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • fundusz socjalny,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • dofinansowanie zajęć sportowych,

  • szkolenie wdrażające w zakres obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • fundusz socjalny

CV prosimy składać drogą elektroniczną poprzez przycisk aplikowania.

DAMEN Shipyards Koźle Sp. z o.o. wchodząca w skład DAMEN SHIPYARDS GROUP specjalizuje się w budowie jednostek pływających o długości do 110 metrów.

W obecnej chwili poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia.

Przewiń do profilu firmy