Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

CENTROSTAL Spółka Akcyjna w Kielcach

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca analiza potrzeb i stanów magazynowych

  • planowanie zakupów na podstawie analizy bieżącego zapotrzebowania

  • koordynacja i kontrola dostaw oraz nadzorowanie przebiegu realizacji zamówień

  • nadzór nad dokumentacją zakupową

  • negocjowanie warunków handlowych z dostawcami

  • poszukiwanie nowych dostawców i pozyskiwanie alternatywnych źródeł zakupowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • umiejętność prowadzenia negocjacji i budowania długotrwałych relacji z dostawcami

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • obsługa pakietu MS Office

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • znajomość branży stalowej

  • dobra znajomość języka rosyjskiego

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesująca i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • duży zakres samodzielności w pracy na odpowiedzialnym stanowisku

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • zatrudnienie na umowę o pracę