Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zaopatrzenia

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)
    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dostawcami części zamiennych;
  • Prowadzenie statystyki i procesu realizacji zadań w dziale, przeglądów maszyn i urządzeń, terminowe zamawianie części zamiennych;
  • Przeprowadzanie inwentaryzacji części w magazynie technicznym działu utrzymania ruchu orazprowadzenie dokumentacji magazynowej;
  • Składanie oraz monitorowanie zamówień,
  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi w kwestiach zakupowych;
  • Zabezpieczanie terminowych, odpowiednich jakościowo dostaw według uzgodnionych cen;
  • Rozwiązywanie problemów i niezgodności ze strony dostawców;
  • Odpowiedzialność za całość dokumentacji związanej z dostawami towarów, w tym nadzór nad odprawami celnymi;
  • Tworzenie i analizowanie raportów SAP;
  • Współpraca z innymi działami firmy;
  • Analiza stanów magazynowych i zapotrzebowania;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Obsługa MS Office: Excel – bardzo dobra znajomość;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;
  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Umiejętności analityczne i zdolność do wyszukiwania i gromadzenia informacji;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętności organizowania i planowania;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Mile widziane umiejętności negocjacyjne;
  • Odpowiedzialność, sumienność;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;
  • Pakiet benefitów;

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • paczki świąteczne

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

Colep, spółka należąca do grupy RAR, jest wiodącym światowym liderem w branży opakowań dóbr konsumpcyjnych i produkcji kontraktowej. Przy obrotach w wysokości 410 milionów euro Colep zatrudnia około 2449 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. W ramach „ACOA - sojuszu Colep & One Asia”, Colep oferuje klientom globalną sieć dostaw.

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego profilu kandydata i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, podążaj za instrukcją poniżej „Jak aplikować”. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Pozwól się zaskoczyć!

Specjalista ds. zaopatrzenia, Kleszczów (pow. bełchatowski)