Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.

  • Kleszczów (pow. bełchatowski)

    Kleszczów (pow. bełchatowski), łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie dostawcami części zamiennych;

  • Prowadzenie statystyki i procesu realizacji zadań w dziale, przeglądów maszyn i urządzeń, terminowe zamawianie części zamiennych;

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji części w magazynie technicznym działu utrzymania ruchu orazprowadzenie dokumentacji magazynowej;

  • Składanie oraz monitorowanie zamówień,

  • Utrzymywanie kontaktów z dostawcami oraz klientami wewnętrznymi w kwestiach zakupowych;

  • Zabezpieczanie terminowych, odpowiednich jakościowo dostaw według uzgodnionych cen;

  • Rozwiązywanie problemów i niezgodności ze strony dostawców;

  • Odpowiedzialność za całość dokumentacji związanej z dostawami towarów, w tym nadzór nad odprawami celnymi;

  • Tworzenie i analizowanie raportów SAP;

  • Współpraca z innymi działami firmy;

  • Analiza stanów magazynowych i zapotrzebowania;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Obsługa MS Office: Excel – bardzo dobra znajomość;

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;

  • Umiejętności analityczne i zdolność do wyszukiwania i gromadzenia informacji;

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;

  • Umiejętności organizowania i planowania;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów;

  • Mile widziane umiejętności negocjacyjne;

  • Odpowiedzialność, sumienność;

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej firmie;

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych w ramach dostępu do wielu szkoleń;

  • Pakiet benefitów;

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

Colep, spółka należąca do grupy RAR, jest wiodącym światowym liderem w branży opakowań dóbr konsumpcyjnych i produkcji kontraktowej. Przy obrotach w wysokości 410 milionów euro Colep zatrudnia około 2449 osób w Portugalii, Brazylii, Niemczech, Meksyku, Polsce, Hiszpanii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Wielkiej Brytanii. W ramach „ACOA - sojuszu Colep & One Asia”, Colep oferuje klientom globalną sieć dostaw.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli uważasz, że pasujesz do naszego profilu kandydata i chcesz dołączyć do międzynarodowej firmy, podążaj za instrukcją poniżej „Jak aplikować”. Nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Pozwól się zaskoczyć!