Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Enika Sp. z.o.oO firmie

Enika Sp. z.o.o

Morgowa 11

Łódź

ENIKA Sp. z o. o. powstała w 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, produkcja i serwis urządzeń energoelektronicznych dla taboru kolejowego, tramwajowego, trolejbusowego, autobusów elektrycznych oraz dla przemysłu.

Do naszej siedziby w  Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • współpraca i negocjacje z dostawcami
  • realizowanie polityki zakupowej firmy
  • współpraca z innymi działami firmy (m.in.: sprzedaż, logistyka, księgowość)
  • administrowanie dokumentami zakupowymi
  • aktywne poszukiwanie nowych dostawców
  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów
  • współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy u dostawców

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane wyższe
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office
  • komunikatywność, sumienność, samodzielność
  • znajomość języka angielskiego (minimum na poziomie B1)
  • wysoka kultura osobista

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość programu typu ERP

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • pakiet opieki medycznej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy