Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia - magazynier

ECO A.B.I. Ewa Fabińska

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • zakupy materiałów i akcesoriów

  • praca w środowisku informatycznym ERP

  • praca i nadzór na dokumentami zakupowo-magazynowymi (FV, PZ, RW, WZ)

  • przyjmowanie i wydawanie towaru

  • utrzymanie zgodności stanów magazynowych

  • prawidłowa i terminowa realizacja zleceń

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w branży meblowej

  • znajomość materiałów i akcesoriów stosowanych w branży meblowej

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność pracy w zespole

  • efektywność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów

  • znajomość obsługi Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Miłą twórczą atmosferę

  • Wyzwania i brak monotonii

  • Praca w systemie jednozmianowym

O nas

Jesteśmy firmą z ambicjami specjalizującą się w produkcji stolarki drzwiowej oraz mebli jakościowych z drewna.

Realizujemy zarówno zlecenia inwestycyjna jak i dla klienta indywidualnego.

Chcemy stawiać dalsze kroki na ścieżce rozwoju wprowadzając na rynek nowe produkty.

Działamy od 1983 roku.

Zobacz czym się zajmujemy !