Ta oferta pracy jest nieaktualna od 305 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zaopatrzenia

  • Mikołów, śląskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Rekrutacja ukryta

Nasz Klient to firma specjalizująca się w instalacjach oraz serwisie diagnostycznej aparatury obrazowej, oferująca kompleksowe usługi w zakresie sprzedaży, montażu i serwisu urządzeń medycznych służących do diagnostyki obrazowej i terapii z zastosowaniem promieniowania jonizującego, począwszy od pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, poprzez instalację, uruchomienie, testy, przeglądy, naprawy oraz działania konserwacyjne.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy dla naszego Klienta
Kandydatów/kandydatki z okolic Mikołowa na stanowisko:

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Wymagania w zakresie wykształcenia i doświadczenia zawodowego:

  • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe, preferowane o kierunku technicznym (informatycznym, elektrycznym, elektronicznym, mechanicznym lub automatycznym);
  • doświadczenie zawodowe: min. 1-2 lata, mile widziane w firmie z branży technicznej;
  • niezbędna znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym w mowie i piśmie;
  • biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności Word i Excel);
  • podstawowa znajomość zagadnień księgowych;
  • dobra znajomość programu do obsługi księgowej, mile widziany Insert;
  • wymagane kompetencje osobowościowe to: umiejętność zbierania i analizowania informacji, skuteczność komunikacyjna i umiejętność przeprowadzania negocjacji, umiejętność analitycznego myślenia, umiejętność współpracy w zespole, samodzielność.

Przewidywane zadania na stanowisku pracy/odpowiedzialność:

  • współpraca z Działem Serwisu wykonującym usługi na terenie Polski oraz zagranicą;
  • Wyszukiwanie i monitorowanie rynku dostawców na części zamienne (polskich i zagranicznych);
  • prowadzenie pełnej korespondencji w zakresie zaopatrzenia oraz obsługi biurowej;
  • fakturowanie usług;
  • monitorowanie i uzgadnianie dostaw;
  • aktualizowanie bazy danych dostawców;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w renomowanej i stabilnej firmie;
  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań oraz ich różnorodność;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i szkoleń;
  • pracę w przyjaznym zespole;
  • wynagrodzenie zgodne w posiadanymi kwalifikacjami i kompetencjami.

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o składanie ofert (listu motywacyjnego oraz CV) za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" do dnia 25 stycznia 2017 roku oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.).

W tytule zgłoszenia prosimy podać nazwę stanowiska: „specjalista ds. zaopatrzenia”.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się