Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. zaopatrzenia

SCHWUNG HOME sp. z o.o.O firmie

  • Namysłów
    Namysłów, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • składanie zamówień i koordynacja dostaw komponentów od kontrahentów,
  • weryfikacja i pozyskiwanie nowych dostawców,
  • utrzymanie i rozwijanie relacji z obecnymi dostawcami,
  • porównywanie dostępnych ofert współpracy,
  • ustalenie warunków współpracy z dostawcami,
  • składanie zamówień w systemie ERP,
  • planowanie zamówień na podstawie planu produkcyjnego,
  • analiza danych i przygotowywane raportów,
  • realizacja innych zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • zdolności negocjatorskie,
  • umiejętność swobodnego nawiązywania kontaktów,
  • zaangażowanie i ambicja,
  • wysoka kultura osobista, kreatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz swobodne posługiwanie się nim w mowie i piśmie.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w zgranym i ambitnym zespole,
  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę w międzynarodowej strukturze firmy oraz dostawców,
  • doświadczenie zawodowe, które zaowocuje w przyszłości,
  • kreatywne środowisko pracy.

O nas

W związku z rozwojem zakładu produkcyjnego w Namysłowie firma

SCHWUNG HOME Sp. z o.o.

zajmująca się sprzedażą oświetlenia na rynki zagraniczne w sektorze B2B

poszukuje osoby na stanowisko

Specjalista ds. zaopatrzenia, Namysłów