Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Budowlana 2A, Olsztyn
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.

Budowlana 2A

Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów zakupowych zgodnie z istniejącymi potrzebami i polityką firmy

  • Współpraca z obecnymi dostawcami i usługodawcami

  • Rozbudowa bazy potencjalnych dostawców i usługodawców

  • Negocjacje warunków handlowych

  • Kontrola zapasów magazynowych

  • Koordynacja dostaw

  • Sporządzanie analiz i raportów

  • Analiza trendów rynkowych oraz poszukiwanie nowych rozwiązań poszerzających asortyment

  • Udział w targach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w dziale zakupów

  • Znajomość MS Excel oraz systemów ERP (znajomość Microsoft Dynamics Navision będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Dyspozycyjność, dokładność, sumienność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • Osoby z doświadczeniem w branży produkcyjnej

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta sportowa

  • Prywatna opieka medyczna

  • Nowoczesne narzędzia oraz komfortowe warunki pracy

  • Owocowe poniedziałki

  • Imprezy integracyjne

Dołącz do zespołu firmy Wenglorz, uznanego producenta konstrukcji stalowych. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która jest wykonawcą generalnym obiektów przemysłowych, wytwórni pasz oraz urządzeń specjalistycznych. Do grona naszych klientów zaliczają się m.in. Wipasz, Ekoplon, De Heus, Cedrob i Cargill.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.