Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. zaopatrzenia

"MODEL-ART" sp. z o.o.O firmie

  • Ostróda, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Stocznia „Model-Art” jest producentem jednostek pływających z segmentu „premium” dla wiodących marek skandynawskich oraz rekreacyjnych i specjalnych jednostek hybrydowych. Jednocześnie jest uznanym dostawcą oprzyrządowania do produkcji konstrukcji kompozytowych w technologiach manualnych, infuzyjnych i wtryskowych. Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tym zakresie oraz nowoczesne zaplecze techniczne i technologiczne, stawia Model-Art w gronie liderów technologii kompozytowych oraz budownictwa jachtowego w Europie. Zakończony aktualnie proces rozbudowy zaplecza techniczno-technologicznego umożliwia kontynuację dalszego rozwoju przedsiębiorstwa.

Obowiązki:

  • Zamawianie towarów i materiałów wg zapotrzebowania zgłoszonego przez KJO (Kierowników Jednostek Organizacyjnych)
  • Monitorowanie zamówień oraz reagowanie na zmian
  • Wprowadzanie dostaw towarów na stan magazynowy w systemie ERP
  • Reklamacje, naprawy, modyfikacje elementów niespełniających kryteriów jakościowych;
  • Negocjacje handlowe z kontrahentami (ceny, warunki dostaw)

Wymagania:

  • ​​​​​​wykształcenie: min. średnie; mile widziane techniczne
  • odpowiedzialność, sumienność, umiejętności negocjacyjne
  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności środowiska Excel
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stałe wynagrodzenie + premia
  • Możliwość wsparcia finansowego doskonalenia zawodowego, w tym kształcenia w zakresie studiów podyplomowych, języków obcych, uprawnień żeglarskich, etc.
  • Udział w dedykowanym i współfinansowanym przez firmę systemie prywatnej opieki zdrowotnej,
  • Współzarządzany przez pracowników pakiet świadczeń socjalnych,
  • Możliwość dofinansowania działań rekreacyjno-sportowych MULTI SPORT

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV ( temat: specjalista ds.zaopatrzenia ) prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ lub osobiście w siedzibie przedsiębiorstwa: Model Art Sp. z o.o. ul. 11-go Listopada 30D, 14-100 Ostróda

Ogłoszenie archiwalne