Ta oferta pracy jest nieaktualna od 181 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zaopatrzenia

  • Ozorków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-02-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Geberit jest europejskim liderem w branży produktów sanitarnych. Działa globalnie jako zintegrowana grupa posiadająca silną pozycję na lokalnych rynkach europejskich. Marka Geberit to przede wszystkim innowacyjność, trwałość i szeroko pojęta ekologia procesu produkcji. Geberit oferuje szeroki zakres produktów w branży technologii sanitarnej oraz wyposażenia łazienek.

    Grupa Geberit ma swoją siedzibę w Rapperswil-Jona w Szwajcarii i zatrudnia ponad 12,000 pracowników w ponad 40 krajach.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Ozorków

    Obowiązki:

    • regularny przegląd zapotrzebowania na materiały i surowce oraz składanie zamówień zgodnych z tym zapotrzebowaniem.
    • korygowanie zapotrzebowania, w przypadku stwierdzenia błędów lub odchyleń.
    • prowadzenie korespondencji z dostawcami w zakresie bieżącej współpracy przy realizacji dostaw.
    • nadzór nad terminową realizacją zamówień złożonych dostawcom oraz egzekwowanie potwierdzeń.
    • sporządzanie prognoz do dostawców materiałów i półfabrykatów.
    • weryfikacja faktur za zlecone usługi i dostawy w ramach zamówień.
    • organizowanie transportu w zakresie przewozu surowców i materiałów.
    • współpraca z urzędem celnym w zakresie obsługi zakładu przy odprawach celnych.
    • okresowe sporządzanie ocen dostawców w zakresie terminowości dostaw i czasu dostawy.
    • współpraca w tworzeniu procedur logistycznych.

    Oczekujemy:

    • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
    • wykształcenie wyższe
    • znajomość SAP moduły MM, PP
    • umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie
    • samodzielność i doskonała organizacja pracy
    • zdolności komunikacyjne

     Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia
    • stabilne zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
    • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
    • pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, itp.)
    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt bezpośredni pod adresem:
    Geberit Ozorków sp. z o.o.
    ul. Adamówek 25, Ozorków
    lub wciskając przycisk aplikuj

    www.geberit.pl

    Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami i nie zwracamy nadesłanych dokumentów.