Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Ozorków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 16.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie
    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Ozorków

    Obowiązki:

    • realizacja procesu zakupów surowców do produkcji płytek i innych materiałów produkcyjnych
    • monitorowanie terminowości dostaw
    • prowadzenie analiz warunków handlowych dostaw
    • utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami, nawiązywanie nowych kontaktów
    • analiza rynku dostawców
    • kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów
    • ocena dostawców

    Wymagania:

    • wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)
    • znajomość języka angielskiego, włoskiego lub hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym
    • znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych
    • zdolności negocjacyjne i analityczne
    • mobilność i elastyczność zawodowa
    • znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem

    Co oferujemy:

    • formę zatrudnienia: umowę o pracę (pełny etat)
    • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
    • dofinansowanie do karty MultiSport
    • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym i korzystania z prywatnej opieki medycznego
    • bony okolicznościowe i paczki świąteczne dla dzieci
    • zniżki pracownicze na produkty firmy

    Oferty (list motywacyjny i CV) prosimy składać w siedzibie firmy bądź przesyłać klikając w przycisk aplikowania - w temacie maila proszę napisać „Specjalista ds. Zaopatrzenia"

    Prosimy o dopisanie na CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE”.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez  Spółkę Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.   z siedzibą w Ozorkowie, ul. Armii Krajowej 20, 95-035 Ozorków,  w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Obowiązek informacyjny

    • Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o., z siedzibą w  Ozorkowie przy ul. Armii Krajowej 20, 95-035 Ozorków, NIP: 7321813880, REGON: 472196411
    • Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: tubadzin@tubadzin.pl
    • Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    • Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.
    • Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które  są  uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.
    • Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.
    • Ma Pan/Pani prawo do:
      • dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
      • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
      • przenoszenia danych,
      • cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
      • wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    • Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.