Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Ozorków, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.07.2018
  • Ważna jeszcze 11 dni (do 03.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. z siedzibą w Ozorkowie
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Twoje obowiązki:

    • realizacja procesu zakupów surowców do produkcji płytek i innych materiałów produkcyjnych
    • monitorowanie terminowości dostaw
    • prowadzenie analiz warunków handlowych dostaw
    • utrzymywanie kontaktów z bieżącymi dostawcami, nawiązywanie nowych kontaktów
    • analiza rynku dostawców
    • kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów
    • ocena dostawców

    Nasze oczekiwania:

    • wyższe wykształcenie (preferowane techniczne)
    • znajomość zasad optymalizacji procesów zakupowych
    • zdolności negocjacyjne i analityczne
    • mobilność i elastyczność zawodowa
    • znajomość pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego, włoskiego lub hiszpańskiego mile widziana
    • znajomość systemu IFS będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    KONKURENCYJNE WYNAGRODZENIE
    UMOWĘ O PRACĘ
    TECHNICZNE SZKOLENIA I CERTYFIKATY

    DOFINANSOWANIE NAUKI/ STUDIA/STUDIA PODYPLOMOWE
    NARZĘDZIA PRACY ZGODNE Z WYMOGAMI STANOWISKA
    PRACA W MIĘDZYNARODOWYM ŚRODOWISKU W PRESTIŻOWEJ POLSKIEJ FIRMIE

    PAKIET SPORTOWY (MULTISPORT, PŁYWALNIA)
    GRUPOWE UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE + PAKIET MEDYCZNY
    REGULARNE IMPREZY INTEGRACYJNE DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

    Obowiązek informacyjny

    1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o., z siedzibą w  Ozorkowie przy ul. Armii Krajowej 20, 95-035 Ozorków, NIP: 7321813880, REGON: 472196411
    2. Administrator, w celu należytej ochrony danych osobowych powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: tubadzin@tubadzin.pl
    3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    4. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom, biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz pracownikom działu kadr Administratora.
    5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z  wyjątkiem tych, które  są  uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa.
    6. Dane osobowe będą przechowywane tylko przez okres niezbędny do zakończenia procesu rekrutacyjnego, chyba, że kandydat do pracy wyrazi wolę uczestniczenia w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Administratora Danych.
    7. Ma Pan/Pani prawo do:

    a)      dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,

    b)     wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,

    c)      przenoszenia danych,

    d)     cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,

    e)     wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym od dnia 25 maja 2018 r. będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    1. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.