Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia / Planista zapasu

SPARO firmie

  • Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik)

    Koninko (pow. poznański; gm. Kórnik), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zamawianie towarów według wynegocjowanych warunków dostaw,

  • koordynacja dostaw,

  • optymalizacja poziomu zapasów,

  • prowadzenie analiz sprzedaży towarów dla placówek handlowych,

  • współpraca z podmiotami zewnętrznymi i komórkami wewnętrznymi w celu realizacji zadań własnych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG),

  • wykształcenie min. średnie,

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office, szczególnie MS Excel),

  • umiejętność analitycznego myślenia i dobrej organizacji pracy własnej,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • systematyczność, dokładność, samodzielność,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na czas określony ok 1,5 roku z możliwością stałej współpracy

  • pełną wyzwań i atrakcyjną pracę w przyjaznej atmosferze,

  • rozwój zawodowy poprzez uczestnictwo w szkoleniach,

  • rabaty na zakupy we wszystkich sklepach sieci,

  • kartę Multisport z dofinansowaniem pracodawcy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

SPAR

Z pasją i radością tworzymy i wdrażamy codzienne rozwiązania, które służą rozwojowi przedsiębiorczości we wszystkich obszarach naszego działania, a to w jaki sposób to robimy obejmuje pracę zespołową, indywidualny wkład, zaangażowanie, entuzjazm, odpowiedzialność, innowacyjne podejście, przynależność, przywództwo oraz relacje wzajemnego zaufania.

Jeśli rozpoznajesz siebie w tym ogłoszeniu, to bardzo chcemy, abyś już teraz wiedział, że z radością czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy