Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Zaopatrzenia

  • Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-10-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BIB Systems Sp. z o.o.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników do Działu Zaopatrzenia i Wykonawstwa. Zespół nasz realizuje inwestycje w zakresie prac projektowych, wykonawstwa hal i budynków biurowych oraz budownictwa przemysłowego. Swoje działania opieramy o własne kadry, stałych partnerów i podwykonawców.

    Zadania:

    • negocjacje umów, cen zakupów i poszukiwanie nowych dostawców;
    • składanie zamówień i kontrola nad ich realizacją;
    • planowanie i logistyka dostaw;
    • podejmowanie działań zmierzające do optymalizacji procesów zakupowych;
    • przygotowywanie raportów i działań w obszarze zakupów.

    Wymagania:

    • dobra znajomość branży budowlanej oraz stalowej;
    • umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji z klientami;
    • dobra organizacja pracy umożliwiająca zaopatrzenie kilku budów jednocześnie;
    • doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • dokładność i rzetelność;
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy

    • zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę o współpracy;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji;
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia.
    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny)
    prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    BIB Systems Sp. z o. o
    ul. Lutycka 11, 60-415 Poznań

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do
    BiB Systems Sp. z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.