Ta oferta pracy jest nieaktualna od 445 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Śrem, Poznań, wielkopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma MEDIVET S.A. z siedzibą w Śremie jest czołowym importerem i dystrybutorem preparatów weterynaryjnych w Polsce.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy
    Specjalisty ds. zaopatrzenia
    Miejsce pracy – Śrem lub Bydgoszcz
    (miejsce pracy uzależnione od miejsca zamieszkania)

    Opis stanowiska pracy:

    • Realizacja bieżących zamówień w celu zapewnienia dostępności zapasu na poziomie odpowiednim do realizacji ustalonego poziomu obsługi klienta
    • Bieżąca kontrola poprawności realizacji dostaw, obsługa reklamacji
    • Utrzymywanie bieżących relacji z dostawcami
    • Udział w projektach związanych ze wzrostem efektywności łańcucha dostaw
    • Odpowiedzialność za poprawność przyjętych dokumentów zakupowych oraz ich archiwizację

    Wymagania:

    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny
    • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
    • Doświadczenie w pracy w dziale zakupów lub zaopatrzenia w firmach dystrybucyjnych
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Office

    Oferujemy:

    • Pracę w firmie międzynarodowej
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dobre warunki płacowe
    • Szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
    • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe

     Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomoca przycisku Aplikuj

    Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.