Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

POLCYNK Sp. z o.o.O firmie

  • Wielkopolska 7, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

POLCYNK Sp. z o.o.

Wielkopolska 7

Radom

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zamówień i realizacja zakupów z uwzględnieniem analizy ofert oraz optymalizacji kosztów zakupowych

  • utrzymywanie relacji z obecnymi dostawcami oraz poszukiwanie nowych dostawców

  • weryfikacja zgodności dostawy z zamówieniem, wyjaśnianie wszelkich rozbieżności

  • weryfikacja faktur zakupowych pod kątem zgodności z zamówieniem

Nasze wymagania

  • znajomość branży pokrywania powierzchni (galwanizacja, lakiernictwo, itp.)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość systemu BDO oraz zagadnień związanych z ochroną środowiska

  • dokładność i sumienność

  • znajomość branży metalowej, konstrukcji stalowych

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji warunków handlowych

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • wytrwałość w dążeniu do celu

To oferujemy

  • pracę na pełny etat

  • możliwości rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • pracę w młodym i aktywnym zespole

Polcynk Sp. z o.o. jest firmą produkującą elementy oraz konstrukcje stalowe. Zatrudniamy około 120 osób. Posiadamy 5 500 m2 hal produkcyjnych.

Firma założona w 1997 roku początkowo specjalizowała się w produkcji elementów stalowych dla sektora drogowego w Polsce. Inwestycja w ludzi oraz rozbudowa parku maszynowego pozwoliły nam na rozszerzenie działalności o kolejne rynki zbytu takie jak budownictwo przemysłowe oraz sektor energetyczny.

Przewiń do profilu firmy