Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Amco Sp. z o.o.O firmie

  • Radzymin

    Radzymin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zamówień krajowych i zagranicznych

  • Kontrola stanów magazynowych

  • Zamawianie transportów

  • Prowadzenie korespondencji z klientami

  • Zgłaszanie oraz monitorowanie reklamacji

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość j. angielskiego - warunek konieczny

  • Średnie lub wyższe wykształcenie handlowe, logistyczne, ekonomiczne lub marketingowe

  • Dokładność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Amco Sp. z o.o.

AMCO Sp. z o.o. jest polskim producentem mieszanek przyprawowych, marynat oraz preparatów funkcjonalnych dla przemysłu spożywczego.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś zainteresowany pracą i spełniasz powyższe wymagania, nie wahaj się przesłać nam swoje CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.