Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Z-POWER Sp. z o.o.O firmie

Z-POWER Sp. z o.o.

Przemysłowa 23

Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa organizacja oraz kontrola przebiegu dostaw,
  • Dbanie o poprawność oraz obieg dokumentacji księgowej i technicznej,
  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami handlowymi oraz firmami transportowymi,
  • Opracowywanie oraz edycja projektów graficznych materiałów kompletacyjnych i marketingowych,
  • Przygotowanie oraz kontrola przebiegu inwentaryzacji rocznej,
  • Przygotowanie zestawień oraz analiz dotyczących zakupów,
  • Aktywne wsparcie działu sprzedaży.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • Bardzo dobra znajomość programów do edycji grafiki rastrowej oraz wektorowej, pakietu Office, dowolnego programu ERP,
  • Znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów i logistyki,
  • Mile widziana znajomość pojęć technicznych z zakresu budowy maszyn,
  • Dyspozycyjność, sumienność, kreatywność oraz wysokie zaangażowanie,
  • Samodzielność w działaniu oraz dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pracę pełną wyzwań,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Dofinansowanie karty sportowej.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy