Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

InvictaO firmie

  • Polna 64, Sopot
    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Invicta

Polna 64

Sopot

Twój zakres obowiązków

  • Udział w opracowaniu planu zakupów MRO (ang. maintenance, repair and overhaul) oraz maszyn, urządzeń i wyposażenia

  • Zapewnienie ciągłości pracy Klinik i Laboratoriów poprzez terminowe zaopatrywanie w materiały i usługi MRO oraz maszyny, urządzenia i wyposażenie

  • Współpraca z dostawcami oraz pozostałymi działami firmy, w szczególności magazynem oraz osobami składającymi zamówienia

  • Rozpoznawanie rynku producentów i dostawców w celu pozyskiwania konkurencyjnych źródeł zaopatrzenia

  • Wyszukiwanie dostawców, negocjowanie umów oraz kontraktów długoterminowych, uzgadnianie zapisów kontraktowych

  • Kreowanie nowych oraz optymalizacja istniejących procesów logistycznych

  • Kontrolowanie efektywnego ekonomicznie przepływu towarów i optymalizacja rozwiązań pod względem kosztów

  • Ewaluacja dostawców

  • Przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby działu, deklaracji Intrastat

  • Dbanie o wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Ponadprzeciętnych zdolności organizacyjnych i negocjacyjnych

  • Umiejętności ustalania priorytetów

  • Doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z procesem zakupów

  • Wysokich kompetencji interpersonalnych

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Sprawności informatycznej w zakresie obsługi programu Excel oraz programów klasy ERP

  • Znajomość branży medycznej będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze,

  • Pracę w zespole profesjonalistów,

  • Przyjazną atmosferę pracy, otwartą komunikację

  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,

  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,

  • Benefity i Eventy zespołowe i firmowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Invicta

Jesteśmy firmą medyczną z ponad 20 letnim doświadczeniem. Od początku istnienia, czyli od powstania w 2000 r. pierwszej Kliniki w Gdańsku, aż do dziś, w sposób szczególny koncentrujemy się na zdrowiu kobiety oraz diagnostyce i leczeniu niepłodności. Jesteśmy w tym ekspertami.

Kliniki Leczenia Niepłodności INVICTA znajdują się w 6 miastach: Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Słupsku i Bydgoszczy. W każdym z nich dbamy o zdrowie kobiet. Wszystkich. Bez względu na ich wiek i potrzeby medyczne. Nasze Kliniki Zdrowia Kobiety tworzą zespoły doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin.

INVICTA to też Medyczne Laboratoria Diagnostyczne oferujące diagnostykę laboratoryjną oraz genetyczną.

Inwestujemy w nowe technologie, w tym we własne, autorskie oprogramowanie wspierające pracę kilkuset pracowników – lekarzy, embriologów, diagnostów i tysięcy pacjentów rocznie.

Przewiń do profilu firmy