Ta oferta pracy jest nieaktualna od 557 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. zaopatrzenia

  • Stolno (pow. chełmiński), kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 11.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    top

    STIEGELMEYER Sp. z o.o. – czołowy producent mebli medycznych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Stolno (pow. chełmiński)

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie zapytań ofertowych do dostawców,
    • negocjowanie optymalnych warunków zakupu materiałów oraz wybór dostawcy na podstawie ustalonych kryteriów w firmie,
    • monitorowanie bieżących dostaw i poszukiwanie alternatywnych źródeł dostawy,
    • wsparcie przy obsłudze zgłaszanych reklamacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe,
    • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. zaopatrzenia lub zbliżonym,
    • zdolności negocjacyjne,
    • biegła znajomość pakietu Ms Office,
    • mile widziana znajomość systemu zintegrowanego SAP (moduł zakupowy),
    • podstawowa / komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
    • prawo jazdy kategorii B

    Wybranej osobie firma zaoferuje:

    • umowę o pracę,
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i doświadczenia,
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    wraz z podaniem:
    - możliwego terminu rozpoczęcia współpracy
    - oczekiwanej wysokości wynagrodzenia brutto
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".