Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia

AQUAEL Sp. z o.o. O firmie

  • Suwałki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Opis firmy:

www.aquael.pl

Firma AQUAEL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wystawianie zamówień i realizacja zakupów surowców i opakowań, komunikacja z dostawcami, śledzenie zamówień i przewozów
  • planowanie transportów, współpraca ze spedytorami i przewoźnikami zewnętrznymi
  • rezerwowanie przewozuw różnych gałęziach transportu, organizacja ubezpieczenia i odprawy celnej ładunku
  • kontrola obiegu dokumentów zaopatrzeniowych w tym faktur, opracowywanie raportów i sprawozdań
  • obrót opakowaniami i planowanie zagospodarowania odpadów: zwrot do dostawców, użytek wtórny, recykling, współpraca z organizacją odzysku
  • bieżąca ewidencja danych w dziale zaopatrzenia

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w obszarze zaopatrzenia /logistyki
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami zagranicznymi
  • znajomość zagadnień transportowych i celnych umożliwiającą prawidłową komplementację dokumentów
  • komunikatywność, dokładność, umiejętność negocjacji i pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

Dodatkowe atuty:

  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność pracy pod presja czasu
  • znajomość systemu SAP

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze.
  • duże pole do realizacji i wdrażania własnych propozycji oraz pomysłów.
  • stabilną prace w polskiej firmie.
  • możliwość rozwoju.
  • bezpłatne szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy