Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

AblerO firmie

  • Grudziądzka 177a, Toruń
    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Abler

Grudziądzka 177a

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb oraz zamawianie towarów na potrzeby oddziałów;

  • Prowadzenie procesów zakupowych, celem zoptymalizowania kosztów i zapewnienia ciągłości operacyjnej Spółki;

  • Ciągła kontrola rynku i analiza różnic w cenach zakupu od dostawców;

  • Ścisła współpraca z oddziałami Spółki;

  • Bieżąca kontrola wypełniania warunków umów handlowych z dostawcami;

  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami;

  • Monitorowanie rynku w celu poszerzania bazy potencjalnych dostawców i towarów;

  • Ciągłe monitorowanie działań konkurencji na rynku;

  • Analiza i optymalizacja stanów magazynowych;

  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu;

  • Reprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe;

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • umiejętności analityczne oraz agregowania danych i wyciągania właściwych wniosków;

  • dobra znajomość j. angielskiego;

  • mile widziana dodatkowa znajomość j. niemieckiego lub rosyjskiego;

  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnych;

  • zmysł handlowy;

  • dobra organizacja własnej pracy;

  • bardzo dobra znajomość Office - Excel;

  • prawo jazdy kat. B;

  • samodzielność, dyspozycyjność;

  • mile widziana znajomość branży wykończenia wnętrz (płyty meblowe, blaty, OSB, podłogi, drzwi).

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi marketingu bezpośredniego

  • Doświadczenie w branży handlowej z sektora technicznego i wnętrz

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat;

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń;

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • pracę w młodym, ambitnym zespole;

  • miejsce pracy – Toruń.

Abler

Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedstawicielem wiodących marek na rynku wnętrz – to m.in. liderzy branży w Europie: Swiss Krono i Blum. Ponad 20-letnia tradycja, sieć 8 oddziałów w centralnej i północnej Polsce oraz dalsze plany rozwoju sprawiają, że Abler to dziś jeden z liderów branży w kraju. Już teraz możesz zostać częścią zespołu – dołącz do nas.

Twoją wiodącą rolą w organizacji będzie realizacja założeń strategii obejmujących trade marketing - współtworzenie i realizacja planów działania we wszystkich kanałach sprzedaży. Czeka Cię również aktywny udział w rozwoju platform e-commerce działających dla rynku B2B i B2C.

Poszukujemy kreatywnego specjalisty, który łączy dużą wiedzę, pasje i przynajmniej kilkuletnie doświadczenie w branży trade-marketingowej – osoby, która skutecznie zrealizuje zakładane cele i zadania.

Przewiń do profilu firmy