Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia w Dziale Opakowań

HOBBY

  • Kobylarnia (pow. bydgoski)

    Kobylarnia (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • analiza stanów magazynowych oraz ich prognozowanie

  • nadzór nad złożonymi zamówieniami

  • kontakt oraz poszukiwanie dostawców w kraju i za granicą

  • prowadzenie skutecznych negocjacji z dostawcami

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • praktyczna wiedza z zakresu technologii druku opakowań

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • dokładność

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • umowę o pracę w prężnie rozwijającej się w firmie

  • pracę w młodym zespole

  • ubezpieczenie grupowe

HOBBY

Firma Hobby to lider rynku zoologicznego w Polsce. Jesteśmy dystrybutorem szerokiej gamy karm i akcesoriów dla zwierząt. Firma posiada w swoim portfolio wiele światowych marek. Od ponad 25 lat prezentuje najwyższej jakości karmy własnej produkcji klientom polskim i zagranicznym.

Nasza firma od dwóch lat poddaje się corocznemu audytowi etycznemu, który ma na celu potwierdzenie, że pracownicy są traktowani sprawiedliwe i mają zapewnione godne i bezpieczne warunki pracy.

Przewiń do profilu firmy