Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia w dziale Utrzymania Ruchu

Elica Group PolskaO firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zakup części niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania maszyn produkcyjnych

  • obsługa systemu SAP

  • zmniejszenie kosztów zakupów technicznych i usług przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej ich jakości

  • nadzór nad magazynem części zamiennych

  • bieżąca kontrola dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych stanowiących podstawę do zapłaty pod względem formalno-rachunkowym

  • stała współpraca z działem zakupów oraz finansów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy z systemem utrzymania ruchu.

  • znajomość zagadnień logistycznych oraz gospodarki magazynowej

  • mile widziane doświadczenie z programem SAP

  • jako dodatkowy atut znajomość zagadnień związanych z automatyką, elektryką, mechaniką oraz pneumatyką

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • samodzielność, systematyczność, dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawa, pełna wyzwań praca w międzynarodowym zespole w dobrej atmosferze

  • możliwości rozwoju oraz zdobycia nowej wiedzy i doświadczeń

  • prywatna opieka medyczna

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowane posiłki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Elica Group Polska

Elica jest światowym liderem w dziedzinie designu i produkcji okapów oraz silników elektrycznych wykorzystywanych w sprzęcie gospodarstwa domowego. W Elica stwarzamy przyjazne warunki pracy, za co zostaliśmy wyróżnieni prestiżowym tytułem Top Employer 2021.

Przewiń do profilu firmy