Oferta pracy

Specjalista ds. zaopatrzenia w surowce

INTERSNACK POLAND O firmie

INTERSNACK POLAND

Samorządowa 12

Radom

W związku z rozwojem, firma poszukuje pracownika na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • Zapewnienie ciągłości dostaw ziemniaków na produkcję w celu minimalizowania strat ilościowych, jakościowych i czasowych oraz ustalanie procesu dostaw i wydania do produkcji
  • Współpraca z działem Agro w celu optymalizacji łańcucha dostaw surowca (ziemniaka)
  • Koordynacja przyjęcia ziemniaków w systemie oraz nadzór nad przyjęciem do przechowywania zgodnie z procedurami magazynowymi, jakościowymi i BHP
  • Koordynacja badań jakościowych ziemniaka wykonywanych przez Laboratorium poprzez weryfikację poprawności zapisów
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przyjęciem ziemniaków oraz sporządzanie planów, harmonogramów przedsięwzięć, raportów KPI i bieżących danych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, rolnicze lub logistyczne w sektorze rolno-spożywczym
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesu przechowywania ziemniaków i gospodarki magazynowej
  • Praktyczna znajomość systemów klasy ERP
  • Samodzielność i sumienność w działaniu

Jeżeli spełniasz powyższe kryteria to zapraszamy do składania aplikacji klikając:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne