Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. zaopatrzenia

Reflex Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Mikołaja z Ryńska 36

Wąbrzeźno

Twój zakres obowiązków

  • Zakup materiałów do produkcji,

  • Kontrolowanie stanów magazynowych,

  • Zarządzanie zapasami,

  • Monitorowanie terminowości dostaw,

  • Współpraca z dostawcami oraz budowanie długofalowych relacji,

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie,

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie,

  • Sumienność, odpowiedzialność i rzetelność,

  • Zdolności komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów,

  • Bardzo dobra znajomość Microsoft Office.

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów,

  • Znajomość SAP.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciągły kontakt z nowymi technologiami,

  • Dodatkowe ubezpieczenie w ramach grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Prywatną opiekę medyczną w całości finansowaną przez Pracodawcę,

  • Benefity (karta Multisport, spotkania integracyjne),

  • Pracowniczy plan emerytalny PPE w całości finansowany przez Pracodawcę,

  • Szkolenia i rozwój.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

Reflex Polska należy do holdingu Winkelmann Group, składającego się z kilkunastu niezależnych jednostek biznesowych na całym świecie. Pradukcja umiejscowiona jest w Niemczech, Polsce, Turcji, Chinach oraz USA, a przedstawicielstwa handlowe Grupy znajdują się na całym świecie. Firma Reflex działa w Wąbrzeźnie od 1994 roku. Produkuje ciśnieniowe naczynia zbiorcze i układy stabilizacji ciśnienia, eksportując je na cały świat. Obecnie firma zatrudnia 550 osób.

Przewiń do profilu firmy

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami oraz że nadesłanych ofert nie zwracamy.