Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Astri Polska Sp. z o.o.O firmie

Astri Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja zakupów materiałowych oraz sprzętu technicznego, w szczególności na potrzeby realizowanych projektów
  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupu i dostawy
  • zbieranie i analizowanie ofert na materiały i sprzęt techniczny
  • aktualizacja i tworzenie danych materiałowych/dostawców w systemie SAP
  • wsparcie kierowników projektów w przygotowaniu i realizacji zamówień (BOM – bill of materials) dla potrzeb realizacji projektów i przygotowywania dokumentacji przetargowej/ofertowej
  • weryfikacja Zgłoszenia Zapotrzebowania od wewnętrznych interesariuszy
  • wprowadzanie zamówień do systemu i monitorowanie ich statusu
  • nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją całości dokumentacji związanej z zaopatrzeniem i magazynem
  • wsparcie zadań związanych z obsługą i prowadzeniem magazynu
  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów finansowych w Spółce pomiędzy działem zaopatrzenia a działem finansowym i dostawcą usług rachunkowo-księgowych
  • realizacja zadań związanych z obiegiem i rejestracją dokumentów, materiałów i sprzętu w spółce
  • wsparcie procesów administracyjno-organizacyjnych w Spółce
  • przyjmowanie i weryfikacja wizualna i ilościowa dostaw elementów, podzespołów i urządzeń elektronicznych oraz elementów mechanicznych
  • przygotowanie, wysyłka i odbiór korespondencji i dostaw Spółki
  • realizacja spraw administracyjno-urzędowych na terenie Warszawy

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień/zakupów/zaopatrzenia
  • umiejętności związanych z planowaniem, logistyką, magazynowaniem materiałów i obsługą cennego sprzętu
  • umiejętności negocjacyjne, pracy w zespole i komunikatywności
  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny
  • sumienności, skrupulatności i terminowości
  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, awioniki, lotnictwa, robotyki lub pokrewnym
  • znajomość SAP Material Management Module
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • elastyczne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych w ramach karty multisport
  • bezpłatny parking
  • miłą i życzliwą atmosferę pracy
  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole 40 osób
  • odpowiedzialność i autonomię
  • chillout zone

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu

Astri Polska jest wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, specjalizującą się w dziedzinach elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych (https://astripolska.pl/#portfolio). Firma jest polskim liderem pod względem zaangażowania w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dostarcza też dedykowane rozwiązania realizowane na zlecenie m.in.: Komisji Europejskiej (Europejska Agencja GNSS, Europejska Agencji Środowiska, Horizon 2020), Banku Światowego czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Od powstania w 2010 r., Astri Polska zaangażowana była w ponad 50 projektów.

Astri Polska jest firmą Joint Venture pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (50% : 50%), powołaną w 2010 r, z siedziba w Warszawie.

Specjalista ds. Zaopatrzenia, Aleja Krakowska 110/114, Warszawa