Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Astri Polska Sp. z o.o.O firmie

Astri Polska Sp. z o.o.

Aleja Krakowska 110/114

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i realizacja zakupów materiałowych oraz sprzętu technicznego, w szczególności na potrzeby realizowanych projektów

  • prowadzenie negocjacji dotyczących warunków zakupu i dostawy

  • zbieranie i analizowanie ofert na materiały i sprzęt techniczny

  • aktualizacja i tworzenie danych materiałowych/dostawców w systemie SAP

  • wsparcie kierowników projektów w przygotowaniu i realizacji zamówień (BOM – bill of materials) dla potrzeb realizacji projektów i przygotowywania dokumentacji przetargowej/ofertowej

  • weryfikacja Zgłoszenia Zapotrzebowania od wewnętrznych interesariuszy

  • wprowadzanie zamówień do systemu i monitorowanie ich statusu

  • nadzór nad prowadzeniem i aktualizacją całości dokumentacji związanej z zaopatrzeniem i magazynem

  • wsparcie zadań związanych z obsługą i prowadzeniem magazynu

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów finansowych w Spółce pomiędzy działem zaopatrzenia a działem finansowym i dostawcą usług rachunkowo-księgowych

  • realizacja zadań związanych z obiegiem i rejestracją dokumentów, materiałów i sprzętu w spółce

  • wsparcie procesów administracyjno-organizacyjnych w Spółce

  • przyjmowanie i weryfikacja wizualna i ilościowa dostaw elementów, podzespołów i urządzeń elektronicznych oraz elementów mechanicznych

  • przygotowanie, wysyłka i odbiór korespondencji i dostaw Spółki

  • realizacja spraw administracyjno-urzędowych na terenie Warszawy

Nasze wymagania

  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze zamówień/zakupów/zaopatrzenia

  • umiejętności związanych z planowaniem, logistyką, magazynowaniem materiałów i obsługą cennego sprzętu

  • umiejętności negocjacyjne, pracy w zespole i komunikatywności

  • znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej – wymóg konieczny

  • sumienności, skrupulatności i terminowości

  • samodzielności i dobrej organizacji pracy

Mile widziane

  • wykształcenie techniczne z zakresu elektroniki, awioniki, lotnictwa, robotyki lub pokrewnym

  • znajomość SAP Material Management Module

  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • elastyczne godziny pracy

  • prywatną opiekę medyczną

  • dofinansowanie zajęć sportowych w ramach karty multisport

  • bezpłatny parking

  • miłą i życzliwą atmosferę pracy

  • interesującą pracę w młodym i dynamicznym zespole 40 osób

  • odpowiedzialność i autonomię

  • chillout zone

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Astri Polska jest wiodącą firmą polskiego sektora kosmicznego, specjalizującą się w dziedzinach elektroniki, optomechatroniki oraz aplikacji i usług satelitarnych (https://astripolska.pl/#portfolio). Firma jest polskim liderem pod względem zaangażowania w programy Europejskiej Agencji Kosmicznej. Dostarcza też dedykowane rozwiązania realizowane na zlecenie m.in.: Komisji Europejskiej (Europejska Agencja GNSS, Europejska Agencji Środowiska, Horizon 2020), Banku Światowego czy Narodowego Centrum Badań i Rozwoju. Od powstania w 2010 r., Astri Polska zaangażowana była w ponad 50 projektów.

Astri Polska jest firmą Joint Venture pomiędzy Airbus Defence and Space i Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk (50% : 50%), powołaną w 2010 r, z siedziba w Warszawie.

Przewiń do profilu firmy