Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

BLAKS Spółka Akcyjna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizacje zamówień, współpracę z dostawcami, rozliczenia materiałów potrzebnych na budowach oraz logistykę. Miejscem pracy jest biuro firmy w Warszawie.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie – wykształcenie średnie techniczne lub wyższe z zakresu elektroenergetyki będzie dodatkowym atutem.

  • Minimum podstawowa znajomość branży elektrotechnicznej (asortyment) – doświadczenie w pracy w branży elektrotechnicznej, zaopatrzenia lub handlowej będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość oprogramowania MS Office.

  • Umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność.

  • Chęć do nauki i zdobywania praktyki.

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Najchętniej poszukujemy osób z doświadczeniem np. praca w zaopatrzeniu firm branży elektrycznej, przy sprzedaży materiałów elektrycznych lub na stanowisku technicznym. Nie ograniczamy się jednak do osób z doświadczeniem – osoby które nie znają jeszcze branży, ale wykażą chęć do nauki i zaangażowanie są także mile widziane.

To oferujemy

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole,

  • udział w ciekawych projektach,

  • dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma z branży elektroinstalacyjnej i projektowej (istniejąca od 1998 roku) w związku z rozbudową struktury przedsiębiorstwa poszukuje osób na stanowiska:

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Zgłoszenia zawierające CV prosimy wysyłać za pomocą przycisku aplikowania.

W tytule wiadomości proszę zamieścić nazwę stanowiska, na które kandydat aplikuje.