Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

MEDIMA Sp. z o.o.O firmie

MEDIMA Sp. z o.o.

Aleje Jerozolimskie 200

Warszawa

Firma medyczna z siedzibą w Warszawie, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • realizacja zakupów zgodnie z harmonogramem produkcji oraz polityką zapasów,
  • analiza konsumpcji materiałów i półproduktów  oraz określanie stanów minimalnych i nienaruszalnych,
  • nadzór, ocena i współpraca z dostawcami w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych uzgodnień,
  • poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na rynku krajowym i zagranicznym, optymalizacja kosztów,
  • współpraca z Działem Rozwoju,
  • współpraca z agencjami celnymi w zakresie koordynowania dostaw,
  • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentacji.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • wieloletniego doświadczenia pracy w Dziale Zakupów,
  • wieloletniego doświadczenia w negocjacjach handlowych i utrzymaniu dobrych relacji z dostawcami,
  • bardzo dobrej znajomości MS Office,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • umiejętności podejmowania decyzji oraz zdolności organizacyjnych,
  • mile widziane wykształcenie wyższe.

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie,
  • dobre warunki pracy.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Medima Sp. z o.o. z  siedzibą w Warszawie moich danych szczególnych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO , przedstawionych przeze mnie w związku z prowadzoną przez Spółkę rekrutacją.

Ogłoszenie archiwalne