Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

RUN - Chłodnia we Włocławku Sp. z o.o.O firmie

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • dokonywanie zakupów surowców, materiałów i opakowań,

  • tworzenie i realizacja zamówień,

  • analiza warunków handlowych, negocjowanie cen,

  • monitorowanie zamówień na surowce i opakowania,

  • stała kontrola aktualnych stanów magazynowych,

  • działania nakierowane na optymalizację kosztów,

  • współpraca z dostawcami oraz poszukiwanie nowych kontrahentów.

  • prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy.,

  • koordynacja i kontrola dostaw, ocena jakości zamawianych towarów,

  • prowadzenie bieżącej oceny dostawców.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, rolnicze, przetwórstwo spożywcze, lub pokrewne,

  • Bardzo dobra znajomość MS Office, Excel,

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • szansę wdrażania własnych pomysłów,

  • ciekawą pracę na odpowiedzialnym stanowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • miłą atmosferę pracy,

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia promujące zaangażowanie i innowacyjność.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

RUN - Chłodnia we Włocławku Sp. z o.o.

Naszą firmę tworzą wyjątkowi i niepowtarzalni ludzie. Każdego dnia dużo się u nas dzieje i nieustannie się doskonalimy. Dążymy do tego, aby być atrakcyjnym miejscem pracy dla osób ambitnych i profesjonalnych. W chwili obecnej poszukujemy kandydata na stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Przewiń do profilu firmy