Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O OO firmie

  • Krzywa Góra 19, Włocławek
    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

INDORAMA VENTURES POLAND SP Z O O

Krzywa Góra 19

Włocławek

Twój zakres obowiązków

  • bieżące zakupy części zamiennych i usług zgodnie z zapotrzebowaniem,

  • monitorowanie statusu zamówień i rozwiązywanie problemów,

  • koordynacja transportów, nadzór nad jakością i terminowością dostaw,

  • tworzenie, rozwijanie i cykliczna weryfikacja bazy dostawców,

  • audyt dostawców,

  • negocjacje cenowe i warunków dostawy,

  • udział w projektach optymalizacji kosztów,

  • przygotowanie dokumentacji i raportowanie INTRASTAT,

  • zlecenia wysyłek krajowych i międzynarodowych,

  • rejestracja faktur w systemie,

  • aktualizowanie i rozwój bazy danych,

  • tworzenie porównań ofert, kalkulacji kosztów, raportów i analiz,

  • uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: logistyka, ekonomia),

  • co najmniej kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (w dziale handlowych, w dziale zakupów),

  • umiejętność obsługi pakietu MS Office w stopniu bardzo dobrym,

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z dostawcami,

  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych i znajomość procesów zakupowych,

  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • staranność, dokładność, odpowiedzialne podejście do obowiązków, dobra organizacja pracy, chęć osiągania jak najwyższych standardów,

  • chęć rozwijania się, poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat w międzynarodowej firmie,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość rozwoju i uczestnictwa w ciekawych szkoleniach,

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (m.in. nagrody roczne, świadczenia z ZFŚS, karta sportowa),

  • dobrą atmosferę pracy,

  • bezpieczeństwo i higienę pracy na wysokim poziomie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest częścią Grupy Indorama, jednego z największych zintegrowanych producentów poliestru na świecie oraz wiodącego producenta przędz wełnianych. Koncern jest obecny w 123 lokalizacjach w 33 krajach na całym świecie i zatrudnia około 20.000 pracowników.

Głównym przedmiotem działalności Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. jest produkcja politereftalanu etylenu (PET). PET jest ważnym i uniwersalnym tworzywem sztucznym wykorzystywanym do produkcji szerokiego spektrum opakowań do napojów, żywności, wyrobów farmaceutycznych, jak również innych produktów konsumpcyjnych i przemysłowych.

Wizja, która przyświeca nam na co dzień to: „Być firmą chemiczną światowej klasy, tworzącą znakomite produkty dla społeczeństwa”.

Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. wdrożyła i stosuje Zintegrowany System Zarządzania, zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 14064-1:2006, OHSAS 18001:2007, ISO 22000:2005, ISO 50001:2018, EMAS, SA 8000:2014 oraz SMETA.

W 2020 roku zdobyliśmy pierwsze miejsce (zarówno na szczeblu wojewódzkim, jak i ogólnopolskim) w konkursie Państwowej Inspekcji Pracy „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”.

Przewiń do profilu firmy

Czym zajmuje się dział, do którego rekrutujemy?

  • koordynowanie i organizowanie procesu zakupów materiałowych i surowców,

  • dobór i organizowanie współpracy z dostawcami,

  • planowanie rozładunków surowców,

  • bieżące monitorowanie zużycia surowców i opakowań,

  • organizacja pracy magazynu części zamiennych,

  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji,

  • nadzór nad obiegiem faktur zakupowych i transportowych.