Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie polityki zakupowej firmy

  • sporządzanie zapytań ofertowych

  • analizowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy

  • utrzymanie kontaktów z dostawcami oraz pozyskiwanie nowych dostawców / podwykonawców

  • nadzór nad realizacją zamówienia

  • współpraca z Działem Przygotowania Produkcji oraz Kierownictwem Budów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość branży budowlanej, najlepiej budownictwo ogólnobudowlane

  • umiejętność prowadzenia negocjacji

  • bardzo dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • wysokiego poziomu kultury osobistej

To oferujemy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • atmosferę współpracy i wsparcia ze strony zespołu

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prywatną opiekę medyczną

  • dopłatę do karty Multisport

  • Benefity

  • ubezpieczenie grupowe

Budownictwo Cię fascynuje? Chciałbyś pracować w młodym zespole? To nie zwlekaj, dołącz do nas - razem budujemy przyszłość!

Czekamy na Twoje podanie (CV, list motywacyjny) z dopiskiem „Specjalista ds. zaopatrzenia” pod niżej podany adres:

BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.

ul. Szczecińska 11

54-517 Wrocław

e-mail: [email protected]