Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

ALFACO POLSKA Sp. z o.o.

Krakowska 141/155

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Składanie zamówień u dostawców zgodnie z zapotrzebowaniem

  • Analiza zapotrzebowania materiałowego oraz terminowości dostaw

  • Kontrola stanów magazynowych, analiza rotacji zapasów

  • Realizacja oraz koordynowanie procesu zamówień w systemie ORACLE

  • Bieżący kontakt z dostawcami oraz wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dostawach

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz umów z dostawcami oraz ich nadzór

  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne, logistyka, ekonomia)

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość systemu ERP, ORACLE, mile widziana: INSERT

  • Biegła znajomość środowiska MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, w mowie i w piśmie

  • Umiejętności negocjacyjne oraz zdolności analityczne

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności

  • Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

  • Szkolenia techniczne

  • Kulturę niekorporacyjną

  • Bezpłatny parking pod firmą

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • Wyjazdy integracyjne

Firma ALFACO POLSKA Sp. z o.o., czołowy dostawca kompleksowych rozwiązań w branży HVAC/R oraz członek Grupy CAREL, w związku z rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Przewiń do profilu firmy