Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Kratki.plO firmie

  • Wsola (pow. radomski)

    Wsola (pow. radomski), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca współpraca z dostawcami zagranicznymi,

  • zapewnienie terminowości dostaw,

  • monitorowanie i kontrolę realizacji zleceń produkcyjnych,

  • prowadzenie postępowań reklamacyjnych i egzekwowanie roszczeń,

  • kontrola prawidłowości dokumentacji,

  • poszukiwanie i rekomendowanie nowych dostawców,

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne),

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • samodzielność w działaniu oraz duże zaangażowanie w pracę zespołu,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),

  • zdolności analityczne,

  • nastawienie na działanie oraz rozwiązywanie problemów.

Mile widziane

  • doświadczenie związane z gospodarką magazynową, surowcową lub zaopatrzeniem.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • pracę w intensywnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia interesującego doświadczenia zawodowego