Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia (zakupów) i Kooperacji

NITREX METAL SP. Z O.O.

  • Jedności 48, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Jedności 48

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych dostawców komponentów i usług produkcyjnych

  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami

  • Przygotowywanie kart technologicznych (list materiałowych i powiązanych usług) w programie ERP

  • Monitorowanie stanów magazynowych części i wyrobów gotowych

  • Wsparcie przy planowaniu produkcji

  • Realizacja zakupów materiałowych i usług produkcyjnych z zapewnieniem terminowości dostaw

  • Weryfikacja zgodności dostaw z fakturami i przyjmowanie komponentów na magazyn

  • Współpraca z działami Handlowym i Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Podstawowa obsługa komputera

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane

  • Znajomość branży elektroniki, automatyki i systemu ABAS

To oferujemy

  • Stałą pracę na pełny etat na umowę o pracę w siedzibie firmy w Sosnowcu

  • Bezpośrednie zatrudnienie w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie

  • Komfortowe warunki pracy w nowoczesnym biurze

  • Możliwość nauki i zdobycia doświadczenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

  • Możliwość rozpoczęcia pracy w godzinach od 6:00 do 8:00

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Międzynarodowa firma Nitrex Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu (www.nitrex.com), specjalizująca się w systemach oraz urządzeniach automatyki do zaawansowanych procesów obróbki cieplnej metali.

Przewiń do profilu firmy