Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Zaopatrzenia - Zakupów

"PESTILA" sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia na surowce i materiały do produkcji

  • Negocjacje umów z nowymi dostawcami

  • Działanie w systemach ISO oraz dopilnowanie terminowej realizacji i jakości dostaw

  • Monitorowanie i analiza rynku

  • Pilnowanie realizacji zamówień oraz wymiany dokumentów zgodnie z warunkami kontraktu

  • Renegocjacje warunków handlowych z obecnymi kontrahentami

  • Nadzór nad stanami magazynowymi surowców i materiałów

  • Ścisła współpraca z działem produkcyjnym i logistyki

Nasze wymagania

  • Min. 5- letnie doświadczenie w pracy na stanowisku zaopatrzeniowca

  • Doświadczenie w negocjacji warunków kontraktów

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym (również azjatyckim)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Obsługa pakietu MS Office

  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • Samodzielność w działaniu

  • Mile widziana znajomość systemu WMS MES Comarch ERP XL

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Miłą atmosferę pracy

  • Interesujący zakres obowiązków

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę

O nas

Firma Pestila Sp. z o.o. zajmuje się produkcją środków agrochemicznych. Jest dynamicznie rozwijającym się biznesem o ogólnoeuropejskim zasięgu.