Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia (Zakupów)

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Poszukiwanie nowych źródeł zaopatrzenia obszaru produkcyjnego na rynku krajowym i zagranicznym

  • Negocjacje umów z nowymi dostawcami surowców i materiałów

  • Optymalizacja kosztów poprzez renegocjacje kontraktów rocznych i warunków handlowych z kontrahentami

  • Analizowanie poziomu zapotrzebowania na surowce, materiały i towary z uwzględnieniem aktualnych stanów magazynowych

  • Nadzór, ocena i współpraca w zakresie terminowej realizacji i jakości dostaw, reklamacji, wymiany dokumentów oraz innych warunków kontraktów

  • Ścisła współpraca z działami operacyjnymi a także marketingiem

Nasze wymagania

  • Min. 4- letnie doświadczenie w pracy w dziale zakupów, preferowane w obszarze surowców i opakowań dla branży kosmetycznej

  • Doświadczenie w prowadzeniu procesu negocjacyjnego i przygotowywaniu zapytań ofertowych jako warunek konieczny

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu nowych dostawców na rynku krajowym i zagranicznym

  • Bardzo dobra znajomość procesów zakupowych

  • Doświadczenie we współpracy z działami produkcyjnymi

  • Wykształcenie wyższe preferowane z obszaru logistyki, ekonomii

  • Wysokie zdolności analityczne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Obsługa pakietu MS Office (b.dobra znajomość MS Excel)

  • Umiejętność pracy z bazami danych oraz tworzenia raportów

  • Inicjatywa w działaniu

  • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość

  • Mile widziana znajomość systemu MS Dynamics NAV

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • 25 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym