Oferta pracy

Specjalista ds. Zaopatrzenia

OfixO firmie

  • Krzemowa 1, Złotniki (pow. poznański)
    Złotniki (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ofix

Krzemowa 1

Złotniki (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie zapytań ofertowych,

  • dbałość o optymalny poziom zapasów i nadzór nad rotacją produktów, kontrola kosztów

  • składanie zamówień u dostawców w oparciu o analizę danych (zapotrzebowanie, stany magazynowe),

  • sporządzanie analiz dotyczących ofert, zakupów i rotacji

  • prowadzenie monitoringu rynku w celu wyszukiwania nowych dostawców,

  • nadzorowanie terminowości dostaw oraz ich zgodności z zamówieniami,

  • udział w procesie reklamacji dostarczonych produktów

  • poszukiwanie nowych dostawców

  • wsparcie w procesie wdrażania nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym w szczególności Excel),

  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dokładność i systematyczność,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów,

  • zdolność podejmowania samodzielnych decyzji,

  • dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania Comarch XL

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej blisko 30-letni staż na rynku, lider w branży

  • umowę o pracę na pełen etat,

  • wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i kompetencji /rynkowe+/

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy